top of page

Anneler ve dünyalar tatlısı bebekleri için ‘TezkoTekstil Emzirme ve Destek Minderi Hayatınızın bu en özel döneminde sizin ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğunuz desteği sorunsuz bir şekilde sağlar. emzirme ve destek minderinin hem kullanımı kolay, hem de çok yönlü.

·   Tek elinizle belinize geçirip bebeğinizin emzirme için doğru yere yani göğüs hizanıza gelmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

·   Kullanırken başkalarının yardımına ihtiyaç duymazsınız, bir elinizde bebeğinizi taşırken bile!

·   Yumuşak formu ile bebeğinize tıpkı anne kucağı gibi güvenli ve rahat bir ortam, anneye de yorulmadan yani dilediği kadar uzun süreyle emzirebileceği ergonomiyi sağlar.

·   Siz bebeğinizi beslerken yanlış duruş, hareketsiz kalma veya uzun süreli güç harcama nedenleriyle oluşabilecek sırt ve kol bölgesi kas gerginliği ya da ağrılarına son verir, sağlığınızı korur.

·   Hem emzirme hem de biberonla besleme sırasında ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı ve güvenliği sunar.

·   Herhangi bir oturma biriminde hatta yatarken bile güvenle kullanılabilecek şekilde tasarlandığı için özel bir emzirme koltuğuna olan ihtiyacınızı da ortadan kaldırır.

·   Tezko Tekstil emzirme ve destek minderi beslenme, egzersiz ve oyun zamanı boyunca bebeğinizi desteklerken ilk yılda gerçekleştireceği motor gelişimlerde ona yardımcı olur; sırtüstü, karın üstü ve oturma..

·   Bebekler, emzirme sürecinde anneleri ile doğal olarak geliştirdikleri duygusal bağı Tezko Tekstil emzirme ve destek minderi sayesinde biberonla beslenirken babaları ile sürdürebilirler.

·   Emzirme ve destek minderi %100 pamuk kumaştan kılıf ve tela astar içinde anti-alerjik %100 silikon elyaf dolgu malzemesinden oluşur.

·   Yaş Aralığı: 0- 24 ay

·   Temizlenme Özellikleri: 30 derecede çamaşır makinasında yıkanabilir.

·   Ölçü Bilgisi: Ön yüz 50 cm. Yükseklik 55 cm. Derinlik 15 cm

·   Kumaş Türü: %100 koton kumaştan kılıf

·   Dolgu Malzemesi: Anti-alerjik % 100 silikon elyaf dolgu

·   Paket İçeriği: 1 adet emzirme ve destek minderi,

Bebek Emzirme Destek Ve Oturma Minderi -Yastığı Ana Kucağı

69,90₺ Normal Fiyat
39,90₺İndirimli Fiyat
    bottom of page